Dat afară de la Dinamo după disputa pentru cu putere cu Xavi Pascual, pleacă la Steaua » Culisele unei mutări spectaculoase

Dat afară de la Dinamo după disputa pentru cu putere cu Xavi Pascual, pleacă la Steaua » Culisele unei mutări spectaculoase

După ce a pierdut războiul cu Xavi Pascual la Dinamo, Daniel Georgescu va lupta pentru culorile clubului advers din vară, Steaua. Plecat în exil după ce a pierdut la Dinamo lupta pentru putere cu Xavi Pascual, fostul conducător dinamovist Daniel Georgescu a ajuns în Bulevardul Ghencea, unde va conduce, din vară, „armata" handbaliștilor de la Steaua, susțin surse din cadrul clubului militar. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor