Patronul din Superliga e pregătit să îl transfere pe fotbalistul FCSB-ului: „Vreau să îl aduc în iarnă. Am vorbit cu impresarul lui”

Patronul din Superliga e pregătit să îl transfere pe fotbalistul FCSB-ului: „Vreau să îl aduc în iarnă. Am vorbit cu impresarul lui”

Valeriu Iftime, patronul de la FC Botoșani, a dezvăluit că vrea să îl transfere pe Luis Phelipe (23 de ani), extrema strângă de la FCSB. Gigi Becali și-a declarat nemulțumirea față de prestațiile lui Phelipe și a anunțat că are de gând să renunțe la el în această iarnă. Valeriu Iftime vrea să îl transfere pe Luis Phelipe Valeriu Iftime a dezvăluit că ar vrea să îl transfere la FC Botoșani. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor