Patronul de la FCSB i-a făcut praf pe jucători: „Nu le mai convine. Atunci, la revedere!”

Patronul de la FCSB i-a făcut praf pe jucători: „Nu le mai convine. Atunci, la revedere!”

Gigi Becali, patronul de la FCSB, a avut un discurs dur la adresa jucătorilor, după eliminarea în fața celor de la Shkendija, suferită în turul 2 preliminar Champions League. Campioana României a fost învinsă de două ori de nord-macedoneni, 0-1 cu la Skopje și 1-2 la București. Într-o intervenție la GSP Live Special, Gigi Becali a dat de pământ cu jucătorii echipei roș-albastre, declarând că aceștia nu mai aleargă suficient. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor