Patronul a anunțat care sunt primele înainte de FCSB - Sepsi

Patronul a anunțat care sunt primele înainte de FCSB - Sepsi

Înaintea meciului cu FCSB, Laszlo Dioszegi, patronul de la Sepsi, a anunțat ce prime vor avea jucătorii covăsnenilor pentru meciurile din play-off. FCSB - Sepsi se joacă duminică, ora 21:00. Va fi liveTEXT pe GSP.ro și în direct pe OrangeSport, PrimaSport și DigiSport. Patronul de la Sepsi a anunțat că jucătorii lui au încasat câte 5.000 de euro pentru îndeplinirea obiectivului de a intra în play-off. Acesta a spus și cu ce sume își va motiva jucătorii în play-off. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor