I-au sărit „siguranțele”! Patronul lui Napoli a făcut scandal la TV

I-au sărit „siguranțele”! Patronul lui Napoli a făcut scandal la TV

Aurelio De Laurentiis, patronul lui Napoli, a întrerupt un interviu și a împins un cameraman înaintea returului cu FC Barcelona din „optimile” Ligii Campionilor (1-1 în tur). Tensiuni la Napoli înaintea returului cu FC Barcelona, programat marți seară în „optimile” Ligii Campionilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor