P.S.

P.S.

Scurt, că prea ne-am lungit și avem și alte treburi. Textul meu către Florinel Coman a născut niște neînțelegeri. Ca să nu mergem prea mult la braț cu ele, să le punem (la) punct. Formula „stimate domn” nu are nimic zeflemitor, cum sugerează Ionuț Iordache. Sau dorința de a arăta că sunt cult. Nu are nimic de a face cu cultura folosirea unei termen de politețe. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor