Sparge sticla, K-o pic

Sparge sticla, K-o pic

Cu „better football” și „improve the game” rostite la infinit până ieri, Zeljko Kopic, antrenor cu două KO-uri în pașaport, este mai aproape să o pice pe Dinamo în Liga 2 decât să reușească isprava. Pentru că tot ce produce fotbalul său e la nivel de capete sparte. La Botoșani, s-a consumat încă un episod care ne spune, pe față, că timpul e unica strategie a „câinilor” în play-off. De la ceas, la calendar, pe 1 mai, croatul ajunge la cinci luni de mandat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor