Ovidiu Ioanițoaia a urmărit meciul pierdut de Austria cu Serbia: „Îmi pare rău să o spun, dar ei par de pe alt palier comparând-o cu naționala noastră”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor