Ovidiu Burcă nu și-a menajat jucătorii după umilința cu Hermannstadt: „Am făcut erori prostești! Trebuie să tăcem și să punem capul în pământ”

Ovidiu Burcă nu și-a menajat jucătorii după umilința cu Hermannstadt: „Am făcut erori prostești! Trebuie să tăcem și să punem capul în pământ”

Ovidiu Burcă, antrenorul lui Dinamo, a avut un discurs dur după înfrângerea suferită pe terenul lui Hermannstadt, 0-4. Formația alb-roșie a pierdut la Sibiu la capătul unei evoluții foarte slabe, iar tehnicianul „câinilor” a avut un discurs dur după a 8-a înfrângere din acest  sezon. Ovidiu Burcă, dur după Hermannstadt – Dinamo 4-0: „Am făcut erori prostești” „Azi ne-a bătut o echipă care ne-a dominat la toate capitolele. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor