Adi Vasile, gesturi către suporterii care i-au cerut demisia după eșecul cu Brest » Explicația antrenorului: „Le spun ceva!”

Adi Vasile, gesturi către suporterii care i-au cerut demisia după eșecul cu Brest » Explicația antrenorului: „Le spun ceva!”

CSM București a pierdut în fața lui Brest Bretagne, scor 28-30, în runda cu numărul 5 a grupei A din Liga Campionilor la handbal feminin. Antrenorul Adi Vasile a răbufnit la adresa fanilor care i-au cerut demisia.  Finalul partidei din sala Polivalentă a adus un CSM București incapabil să ducă acțiunile ofensive până la capăt. Un atac irosit în dublă superioritate numerică a declanșat furia fanilor.  Un cor puternic a scandat „Demisia, demisia!”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor