Oțelul – Unirea Slobozia 2-0 » Gălățenii au 4 victorii la rând fără gol primit și urcă pe primul loc în play-out!

Oțelul – Unirea Slobozia 2-0 » Gălățenii au 4 victorii la rând fără gol primit și urcă pe primul loc în play-out!

Oțeul Galați a învins cu 2-0 Unirea Slobozia, în meciul care a deschis etapa #5 din play-out-ul Superligii. Gălățenii au ajuns la 4 victorii la rând fără gol primit cu Laszlo Balint pe bancă. Oțelul Galați bate categoric Slobozia și urcă pe primul loc în play-out Meciul de la malul Dunării a început echilibrat, iar în primele 30 de minute cele două echipe și-au împărțit ocaziile. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor