Oțelul Galați a bătut palma cu noul antrenor! Contract până în 2026: „Nu avem mult timp”

Oțelul Galați a bătut palma cu noul antrenor! Contract până în 2026: „Nu avem mult timp”

E gata! În ziua în care l-a demis pe Ovidiu Burcă (45 de ani), Oțelul Galați s-a reorientat și a ales noul antrenor. Este vorba despre Laszlo Balint (45 de ani), tehnician liber de contract din vara lui 2024, după despărțirea de Petrolul Ploiești. UPDATE 20:00 » Laszlo Balint, prezentat la Oțelul Galați SC Oțelul Galați a ajuns la un acord cu tehnicianul György László Balint pentru a prelua frâiele echipei de seniori a clubului nostru. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor