Oficialul FRF, despre momentul-cheie al derby-ului Rapid - FCSB: „Acolo s-a destabilizat tot”

Oficialul FRF, despre momentul-cheie al derby-ului Rapid - FCSB: „Acolo s-a destabilizat tot”

Mihai Stoichiță, directorul tehnic al FRF, a analizat derby-ul dintre Rapid și FCSB, câștigat cu 4-0 de giuleșteni. Stoichiță consideră că marea problemă a celor de la FCSB a fost în axul central al apărării, acolo unde au evoluat Ovidiu Popescu și Dawa. „Lippi” este de părere că toate acțiunile în acea zonă au destabilizat complet FCSB-ul permițându-i Rapidului să se impună. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor