Dani Coman a asistat la derby-ul Rapid - FCSB și este convins: „Merită să câștige campionatul!”

Dani Coman a asistat la derby-ul Rapid - FCSB și este convins: „Merită să câștige campionatul!”

Dani Coman, președintele celor de la Hermannstadt, a asistat la derby-ul dintre Rapid și FCSB, scor 4-0, și este de părere că trupa lui Bergodi merită să fie campioană. Fost portar în Giulești, Dani Coman le-a ținut piept rapidiștilor în meciul cu liderul FCSB. Iar după umilința aplicată roș-albaștrilor, Coman este de părere că Rapidul ar merita să câștige campionatul. În play-off, giuleștenii intră la 4 puncte în spatele roș-albaștrilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor