O fostă glorie dinamovistă avertizează înaintea partidei cu Unirea Dej: „Sunt hotărâți să câștige. Noi ar trebui să facem asta”

O fostă glorie dinamovistă avertizează înaintea partidei cu Unirea Dej: „Sunt hotărâți să câștige. Noi ar trebui să facem asta”

Dinamo joacă astăzi, 2 aprilie, de la ora 16:00, în deplasare la Unirea Dej. Formația clujeană le-a oferit suporterilor alb-roșii 1500 de tichete. Ionel Augustin (67 de ani) îi sfătuiește pe cei de la Dinamo să se motiveze suplimentar și să arate că pot câștiga fără probleme în fața unei formații mai slab cotate. Ionel Augustin: „Acasă se mobilizează foarte bine” „Formația din Dej este foarte bună, dar nu prea cred că au pretenții să promoveze. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor