Anunț surprinzător dinspre FCSB: „Nu avem nevoie de niciun jucător”

Anunț surprinzător dinspre FCSB: „Nu avem nevoie de niciun jucător”

După ce a investit peste 5 milioane de euro în transferurile din acest sezon, Gigi Becali este decis să nu repete scenariul și pentru sezonul viitor. Mihai Stoica, managerul general de la FCSB, a făcut un anunț surprinzător. Oficialul roș-albaștrilor spune că, în opinia lui, FCSB nu are nevoie de niciun transfer pentru sezonul viitor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor