Nu s-a văzut la TV » Ce s-a întâmplat pe teren după „Gala Neagu”: gestul făcut de Cristina

Nu s-a văzut la TV » Ce s-a întâmplat pe teren după „Gala Neagu”: gestul făcut de Cristina

Cristina Neagu a rămas pe teren alături de familie și apropiați după finalul meciului demonstrativ de retragere, care a avut loc la Sala Polivalentă. „Gala Neagu”, un eveniment demn de un superstar mondial, a consemnat momentul retragerii Cristinei Neagu. Aceasta a strâns unele dintre cele mai bune handbaliste din ultimii 20 de ani pentru a lua parte la partida dintre Home Legends și World Stars. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor