Lucescu a jucat precum echipa sa

Lucescu a jucat precum echipa sa

În mijlocul camerei avem un elefant despre care nimeni nu vrea să vorbească. Selecționerul Mircea Lucescu tocmai ne-a transmis, după evoluția subțire, umilă, pe alocuri chiar sanmarineză a României la Viena, că am jucat „bine”. Bine am jucat, într-adevăr, dar pentru Austria și, probabil, pentru Bosnia-Herțegovina. Mircea Lucescu ne face să ne întrebăm dacă am văzut același meci la care a asistat el. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor