„Noi vrem să plecăm” » Pintilii are planul făcut: când o rupe cu FCSB

„Noi vrem să plecăm” » Pintilii are planul făcut: când o rupe cu FCSB

Mihai Pintilii chiar s-a gândit serios să plece de la FCSB. Acceptă tot mai greu controlul total impus de patronul Gigi Becali și oricum are planul făcut: când s-ar putea despărți de campioana României? Fost mijlocaș important al roș-albaștrilor în două perioade diferite, 2012-2014 și 2016-2020, Pintilii a fost cooptat natural în staff-ul FCSB. A fost delegat, antrenor secund, ca acum să împartă de facto funcția de A1 alături de Elias Charalambous. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor