Nicolae Dică, demis de FC Argeș: un nou mandat ratat pentru antrenor

Nicolae Dică, demis de FC Argeș: un nou mandat ratat pentru antrenor

Nicolae Dică a fost demis de FC Argeș, după remiza cu CS Mioveni, scor 1-1, din etapa cu numărul 7 a Ligii 2. Nicolae Dică a rezistat doar 7 meciuri la FC Argeș. El a înregistrat 3 victorii, două egaluri și două eșecuri. E al treilea mandat ratat la rând pentru fostul tehnician de la FCSB. La ultimele două echipe la care fusese, FCU Craiova și Voluntari, fusese demis după doar o lună. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor