Fostul mare atacant al lui Dinamo a numit punctul slab al „câinilor”, dar a remarcat și două plusuri

Fostul mare atacant al lui Dinamo a numit punctul slab al „câinilor”, dar a remarcat și două plusuri

Costel Orac, 65 de ani, fostul mare fotbalist al lui Dinamo din anii '80, de trei ori campion cu marea echipă a „câinilor” din acea perioadă, a analizat pentru GSP.ro prestația roș-albilor din meciul cu Oțelul Galați, încheiat 1-1. Chiar dacă remarcă unele plusuri în comparație cu sezonul trecut, Orac admite că lotul lui Kopic „e încă subțire”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor