Mircea Rednic, după remiza cu U Cluj: „Dacă vă uitați ce jucători au adus... Noi, în limitele noastre”

Mircea Rednic, după remiza cu U Cluj: „Dacă vă uitați ce jucători au adus... Noi, în limitele noastre”

Mircea Rednic (62 de ani), antrenorul celor de la UTA Arad a tras concluziile, după ce echipa lui a remizat cu U Cluj, scor 0-0, în runda cu numărul #3 din Superliga. Mircea Rednic consideră că această remiză este una echitabilă, din moment ce ambele echipe au reușit să se anhilieze. Acesta este nemulțumit de faptul că echipa lui nu a reușit să câștige în primele 3 etape, dar scoate în evidență valoarea echipelor pe care UTA le-a întâlnit până în acest moment. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor