Ioan Ovidiu Sabău și-a criticat jucătorii după remiza cu UTA: „Destul de lenți și crispați”

Ioan Ovidiu Sabău și-a criticat jucătorii după remiza cu UTA: „Destul de lenți și crispați”

UTA Arad - U Cluj 0-0. Ioan Ovidiu Sabău (56 de ani) a oferit prima reacție după rezultatul înregistrat de ardeleni. Tehnicianul a fost extrem de nemulțumit la finalul partidei, în ciuda punctului obținut. „Studenții” au tras un singur șut pe spațiul porții și nu au prestat cel mai bun fotbal în viziunea lui Sabău. U Cluj a rămas neînvinsă după primele 3 etape din Superliga. Ardelenii au acumulat 5 puncte și se află pe locul 4. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor