Mircea Lucescu și-a spus marele regret, după ce a văzut victoria lui Dinamo cu UTA: „Acest lucru mă doare!”

Mircea Lucescu și-a spus marele regret, după ce a văzut victoria lui Dinamo cu UTA: „Acest lucru mă doare!”

Mircea Lucescu, 78 de ani, a fost prezent pe „Arcul de Triumf” la victoria lui Dinamo cu UTA, 1-0. La finalul meciului, tehnicianul a remarcat schimbarea în bine a „câinilor”, fără a se feri să-și spună marele of. Din ce în ce mai aproape de Dinamo în ultima perioadă, Mircea Lucescu e un susținător declarat al lui Zeljko Kopic, despre care a avut numai cuvinte de laudă vineri seara, după a patra victorie dinamovistă din 2024. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor