Dinamo - UTA 1-0 » Gonçalo Gregório, bucuros pentru câștigarea a înca 3 puncte pentru Dinamo: „Sperăm să continuăm tot așa”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor