Mihai Stoica, vehement după România - Moldova: „Pe mine asta m-a frapat”

Mihai Stoica, vehement după România - Moldova: „Pe mine asta m-a frapat”

Mihai Stoica (60 de ani), președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, a reacționat după amicalul României cu Moldova, câștigat de echipa lui Mircea Lucescu, scor 2-1. Oficialul de la FCSB a criticat în termeni duri amicalul cu Moldova și a taxat atitudinea oaspeților. Mihai Stoica a observat un joc dur al moldovenilor și a ținut să puncteze faptul că nu era necesară o astfel de abordare într-un meci amical. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor