Mihai Stoica, reacție fără precedent după incidentele de la România - Kosovo: „Ar trebui dezafiliați”

Mihai Stoica, reacție fără precedent după incidentele de la România - Kosovo: „Ar trebui dezafiliați”

Scene incredibile în România - Kosovo! Fotbaliștii oaspeților au decis să iasă de pe teren în ultimele momente ale meciului de pe Arena Națională, în Liga Națiunilor. În minutul 90+5, România se pregătea să execute o lovitură liberă din marginea careului advers, în momentul în care Amir Rrahmani, căpitanul kosovar, și-a îndemnat colegii să iasă de pe gazon. Aceștia s-au conformat, chiar dacă selecționerul Franco Foda le făcea semne să revină pe gazon. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor