Verdictul specialistului în arbitraj, după ce kosovarii au ieșit de pe teren în meciul cu România: „Asta se va întâmpla, cu siguranță”

Verdictul specialistului în arbitraj, după ce kosovarii au ieșit de pe teren în meciul cu România: „Asta se va întâmpla, cu siguranță”

Fostul arbitru Constantin Zotta a oferit o reacție, după ce fotbaliștii kosovari au decis să iasă de pe teren în ultimele momente ale meciului cu România, din grupele Ligii Națiunilor. Scorul era 0-0. În minutul 90+5, România se pregătea să execute o lovitură liberă din marginea careului advers, momentul în care Amir Rrahmani, căpitanul kosovar, și-a îndemnat colegii să iasă de pe gazon. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor