Mihai Stoica, nervos după Farul - FCSB: „Mult peste așteptări!”

Mihai Stoica, nervos după Farul - FCSB: „Mult peste așteptări!”

Mihai Stoica, oficialul de la FCSB, a fost nemulțumit de faptul că echipa a fost criticat după ce a remizat cu Farul, scor 1-1. FCSB a remizat duminică în meciul cu Farul și a rămas pe locul 3 în Superliga, la 2 puncte distanță de U Cluj, care conduce clasamentul. Mihai Stoica, mesaj dur după Farul - FCSB Mihai Stoica a amintit faptul că FCSB a jucat în Europa cu trei zile înainte de partida cu Farul, dar și de faptul că echipa este calificată în primăvara Europeana. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor