Balaj acuză arbitrajul după meciul cu Unirea Slobozia: „Sper să învețe ceva din ce-i spun”

Balaj acuză arbitrajul după meciul cu Unirea Slobozia: „Sper să învețe ceva din ce-i spun”

Cristi Balaj, președintele de la CFR Cluj, a criticat arbitrajul de la meciul cu Unirea Slobozia, scor 1-1. CFR Cluj s-a încurcat la Clinceni în meciul din etapa cu numărul 20 și a împărțit punctele cu Unirea Slobozia. Unirea Slobozia a avut un penalty acordat în minutul 33, însă Pospelov a ratat. Arbitrul Ionuț Coza l-a anulat pentru că au intrat în careu jucători de la CFR Cluj înainte ca fundașul ialomițean să execute lovitura. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor