Mihai Stoica a relatat cum și-a petrecut ziua, după coșmarul din Ligă: „Am procedat ca George Costanza”

Mihai Stoica a relatat cum și-a petrecut ziua, după coșmarul din Ligă: „Am procedat ca George Costanza”

Într-o postare pe rețelele de socializare, Mihai Stoica (60 de ani), președintele Consiliului Administrativ de la FCSB, a relatat în detaliu cum și-a petrecut ziua de 31 iulie, următoarea după eliminarea din Liga Campionilor. Mihai Stoica s-a plâns că eșecul suferit în fața echipei din Macedonia de Nord i-a afectat somnul. Acesta s-a comparat cu George Costanza, celebrul personaj din serialul Seinfeld, interpretat de actorul american Jason Alexander. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor