Mesajul apărut în Serbia, după scandalul de la România - Kosovo

Mesajul apărut în Serbia, după scandalul de la România - Kosovo

Partida România - Kosovo, din etapa a 5-a a Ligii Națiunilor, a fost una cu cântec, după ce kosovarii au decis să abandoneze jocul pe final, la scorul de 0-0, când mai erau doar câteva secunde din joc. Pe rețelele de socializare circulă acum o imagine din Serbia, unde a apărut un mesaj clar al suporterilor celor de la Steaua Roșie Belgrad. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor