Sârbii au transmis un mesaj tăios, după ce au văzut dezastrul lăsat de Kosovo în vestiar: „Horror! Cântecele i-au rănit, dar ...”

Sârbii au transmis un mesaj tăios, după ce au văzut dezastrul lăsat de Kosovo în vestiar: „Horror! Cântecele i-au rănit, dar ...”

Kosovo a decis să nu termine pe teren meciul cu România, de vineri seara, din Liga Națiunilor, și a părăsit suprafața de joc în prelungirile partidei, la scorul de 0-0. Cât timp românii au înghețat pe teren, așteptând reluarea partidei, kosovarii au mâncat pizza în vestiar. Au lăsat dezastru în urma lor, imaginile fiind absolut dezamăgitoare. Acestea au ajuns și în atenția jurnaliștilor sârbi, care i-au taxat imediat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor