Mesaj virulent al jucătorilor lui Dinamo: „Deja e penibil! Ceva nu e în regulă!”

Mesaj virulent al jucătorilor lui Dinamo: „Deja e penibil! Ceva nu e în regulă!”

Dinamo a fost învinsă de FC Botoșani, 1-2, și a ratat o șansă importantă de a se desprinde de rivalele din lupta pentru salvarea de la retrogradare. La finalul meciului, extrema Dennis Politic (23 de ani) a avut o reacție sinceră și a recunoscut că echipa alb-roșie a avut o prestație dezamăgitoare. Reacția lui Dennis Politic după înfrângerea lui Dinamo „Suntem foarte supăraţi. Nici nu ştiu ce să spun. Deja este penibil! Și aici suntem toţi implicaţi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor