Martina Navratilova, furioasă că WADA a cerut recurs împotriva lui Jannik Sinner: „Înotătorii chinezi scapă... ce rușine!”

Martina Navratilova, furioasă că WADA a cerut recurs împotriva lui Jannik Sinner: „Înotătorii chinezi scapă... ce rușine!”

Martina Navratilova, una dintre cele mai titrate jucătoare de tenis din istorie, a criticat dur modul în care Agenția Mondială Anti-Doping (WADA), a reacționat în cazul lui Jannik Sinner (23 ani, numărul 1 ATP). „Este o nebunie. WADA este un adevărat dezastru. Înotătorii chinezi n-au pățit nimic și acum se întâmplă asta? Ce sistem prost avem... ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor