Marius Șumudică, recital în conferință! Dezvăluiri despre întâlnirile cu Șucu: „Băgam câte-o pastilă sub limbă, acum iau doar Halls” + Ce l-a enervat: „Arunci clătita și-o bagi în gură?!”

Marius Șumudică, recital în conferință! Dezvăluiri despre întâlnirile cu Șucu: „Băgam câte-o pastilă sub limbă, acum iau doar Halls” + Ce l-a enervat: „Arunci clătita și-o bagi în gură?!”

Marius Șumudică, antrenorul Rapidului, a fost în formă maximă la conferința de presă de la finalul duelului cu CFR Cluj din Cupă, pierdut cu 0-2. Tehnicianul a vorbit pe larg despre afacerea realizată de Dan Șucu la Genoa, a făcut dezvăluiri haioase despre relația sa cu patronul alb-vișiniilor, apoi a apelat la metafore și gesturi teatrale pentru a descrie capriciile celorlalți investitori din Superligă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor