MM Stoica, reacție categorică după eliminarea celor de la FCSB: „Nu dau doi bani pe Cupa României”

MM Stoica, reacție categorică după eliminarea celor de la FCSB: „Nu dau doi bani pe Cupa României”

FCSB a pierdut cu Universitatea Craiova, scor 0-2, și a fost eliminată din Cupa României. Mihai Stoica, președintele Consiliului de Administrație al roș-albaștrilor, a desconsiderat competiția. Mihai Stoica nu a fost deranjat de eliminarea din Cupa României Betano și a declarat că nu respectă competiția. El e deranjat de formatul competiției. Pe parcursul grupelor, el a fost furios că FCSB a jucat în comuna Borcea, cu Agricola, echipă de Liga 3. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor