Marius Niculae: „O singură echipă m-a impresionat la Mondial” + Cum o vede pe Dinamo

Marius Niculae: „O singură echipă m-a impresionat la Mondial” + Cum o vede pe Dinamo

Fostul atacant Marius Niculae a jucat baschet în parcul Obor, în cadrul unui eveniment organizat de BCR Sport Arena Streetball, iar la final a vorbit despre Cupa Mondială, dar și despre situația lui Dinamo. Marius Niculae, coleg cu Cristiano Ronaldo la Sporting Lisabona între 2002 și 2003, este un mare susținător al Portugaliei la turneul final. Îi vede pe lusitani cel puțin până în semifinale, chiar dacă doar Franța l-a impresionat până acum. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor