Cele 21 de echipe promovate în Liga 3 » Trei echipe și-au câștigat dreptul la „masa verde”

Cele 21 de echipe promovate în Liga 3 » Trei echipe și-au câștigat dreptul la „masa verde”

Manșa retur a barajelor de promovare în Liga 3 s-a încheiat. 21 de cluburi au obținut câte un loc în al treilea eșalon al fotbalului românesc, dintre care 3 și-au câștigat dreptul la „masa verde”. Fără să aibă nevoie de a disputa barajele și-au obținut locul în Liga 3 CSM Hușana, Progresul Drăgănești și CS Gloria Ivești. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor