Marius Măldărășanu, după ce Hermannstadt a scris istorie în Superligă: „A fost o săptămână frumoasă”

Marius Măldărășanu, după ce Hermannstadt a scris istorie în Superligă: „A fost o săptămână frumoasă”

Marius Măldărășanu (49 de ani), antrenorul de la Hermannstadt, a vorbit la finalul partidei cu Poli Iași câștigat de echipa sa cu 6-2. Meciul dintre Hermannstadt și Poli Iași, din etapa cu numărul 8 a Superligii, s-a încheiat cu scorul de 6-2. Sibienii au reușit scorul campionatului în această partidă. Reacția lui Marius Măldărășanu la finalul meciului Marius Măldărășanu a fost foarte fericit la finalul meciului de prestația echipei sale și vrea să continue așa. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor