Marius Măldărășanu, debusolat după înfrângerea suferită în fața lui Sepsi: „Facem cadouri! Chiar credeam că putem scoate mai mult aici”

Marius Măldărășanu, debusolat după înfrângerea suferită în fața lui Sepsi: „Facem cadouri! Chiar credeam că putem scoate mai mult aici”

Marius Măldărășanu (47 de ani), antrenorul celor de Hermannstadt, s-a arătat nemulțumit de atitudinea elevilor săi, în urma înfrângerii suferite de sibieni pe terenul lui Sepsi, scor 1-2.  Marius Măldărășanu, antrenor Hermannstadt: „Rezultatul a fost mincinos în prima repriză” „Jocul a fost asa cum ne așteptam: foarte, foarte dificil, însă după un început ezitant în primele 10 minute, lucrurile s-au reglat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor