Cristi Borcea, despre situația actuală de la Dinamo: „Suporterii au făcut greșeli din dragoste pentru echipă! Și eu le-am făcut la început, dar îl aveam lângă mine pe Cornel Dinu”

Cristi Borcea, despre situația actuală de la Dinamo: „Suporterii au făcut greșeli din dragoste pentru echipă! Și eu le-am făcut la început, dar îl aveam lângă mine pe Cornel Dinu”

Cristi Borcea, fostul patron al celor de la Dinamo, a vorbit despre situația prin care trece legendarul club din „Ștefan cel Mare”.  Acesta consideră că suporterii din Peluza Cătălin Hîldan au făcut greșeli din momentul în care au început să conducă Dinamo, după ce Ionuț Negoiță, fostul finanțator al „câinilor roșii”, a plecat de la echipă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor