Mai mulți fotbaliști români se vor strânge la Timișoara pentru un eveniment caritabil » Unde vor fi direcționați banii

Mai mulți fotbaliști români se vor strânge la Timișoara pentru un eveniment caritabil » Unde vor fi direcționați banii

Mai mulți fotbaliști români se vor strânge la Timișoara, în preajma Crăciunului, pentru un eveniment caritabil. Banii strânși vor merge către 3 cazuri sociale. Proiectul a fost inițiat de Steliano Filip, care în prezent evoluează Mezokovesd-Zsory, în prima ligă a Ungariei.  La eveniment vor participa fotbaliști care fac sau au făcut parte din lotul naționalei României. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor