Luare de poziții în Ghencea » Fanii Stelei, o nouă ofensivă la Gigi Becali: „Când de banii ciobanului cu toții se vor lepăda...”

Luare de poziții în Ghencea » Fanii Stelei, o nouă ofensivă la Gigi Becali: „Când de banii ciobanului cu toții se vor lepăda...”

Suporterii Stelei și-au continuat războiul de lungă durată cu Gigi Becali și la meciul cu ASA Târgu Mureș de joi, câștigat cu 2-1 de „militari”. Patronul de la FCSB a fost ținta unui banner incisiv afișat de ultrașii din Peluza Sud pe durata primei reprize. A devenit o obișnuință ca Gigi Becali, considerat de steliști factorul declanșator al conflictului identitar izbucnit acum mai bine de 10 ani, să fie contestat meci de meci de către suporterii trupei din Ghencea. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor