„Nu meritam să câștigăm” » Daniel Oprița și-a criticat jucătorii și pune presiune pe conducere: „Mai trebuie pus ceva la contract”

„Nu meritam să câștigăm” » Daniel Oprița și-a criticat jucătorii și pune presiune pe conducere: „Mai trebuie pus ceva la contract”

Daniel Oprița (44 de ani), antrenorul de la Steaua, și-a criticat jucătorii după victoria cu liderul din Liga 2, ASA Târgu Mureș, scor 2-1, apoi a cerut conducerii să îl convingă pe mijlocașul Dragoș Nedelcu (28) să semneze cu militarii. Dragoș Nedelcu, fostul mijlocaș de la FCSB, se antrenează de câteva zile cu Steaua, dar nu a pus semnătura pe contract. Oprița a spus că „mai trebuie pus ceva la contract” și a pus presiune pe conducere să rezolve mutarea. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor