Lovitură pentru echipele din prima ligă » Amatorii au întors toată situația

Lovitură pentru echipele din prima ligă » Amatorii au întors toată situația

Sâmbătă, în Norvegia s-a votat în privința scoaterii sistemului VAR. Echipele din prima ligă au votat în pentru scoaterea VAR-ului, dar echipele de amatori au răsturnat calculele și au votat în manieră covârșitoare pentru rămânerea arbitrajului video. Cluburile din prima ligă norvegiană au vrut să facă o revoluție și să scoată VAR-ul, fiind prima competiție care face acest lucru. Norvegia va avea în continuare VAR. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor