Julian Alvarez, după penalty-ul anulat în „optimea” cu Real: „L-am revăzut de o mie de ori. Eu nu simt”

Julian Alvarez, după penalty-ul anulat în „optimea” cu Real: „L-am revăzut de o mie de ori. Eu nu simt”

Atacantul lui Atletico Madrid, Julian Alvarez, nu și-a revenit nici acum: „Regula trebuie să fie revizuită. La portari, dacă se mișcă, se repetă”. Julian Alvarez e „bântuit” și acum de penalty-ul care i-a fost anulat de arbitrul Szymon Marciniak la loviturile de departajare care au decis „dubla” cu Real Madrid din „optimile” Ligii. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor