Ultima oară în San Marino s-a lăsat cu un scandal „nuclear”! Vedetele României, excluse chiar înainte de meci: „Ce credeți, că am băut?” » Imagini din arhiva GSP

Ultima oară în San Marino s-a lăsat cu un scandal „nuclear”! Vedetele României, excluse chiar înainte de meci: „Ce credeți, că am băut?” » Imagini din arhiva GSP

Naționala României revine după 14 ani în San Marino, precedenta vizită în micuța enclavă soldându-se cu un conflict de proporții în interiorul primei reprezentative. Victor Pițurcă i-a exclus din lot înainte de meci pe Mutu și Tamaș, din cauza unei escapade nocturne a celor doi grei. „Tricolorii” au evoluat modest și s-au impus la limită, 1-0, în amicalul decis de golul lui Ovidiu Herea. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor