Jucătorul lăudat după Rapid - FCSB: „Ar fi făcut mult mai mult decât Gheorghiță”

Jucătorul lăudat după Rapid - FCSB: „Ar fi făcut mult mai mult decât Gheorghiță”

Cristi Dulca, fostul fundaș al Rapidului și al naționalei României, l-a lăudat pe Alexandru Musi (20 de ani), extrema stânga de la FCSB, după remiza cu Rapid, scor 0-0. În direct la GSP Live Special, Dulca l-a lăudat pe Musi și l-a comparat cu Gheorghiță, folosit titular cu Rapid. Musi a intrat în minutul 74 pe teren în derby, în locul lui Gheorghiță. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor