Titularul de la FCSB acuză arbitrajul după meciul cu Rapid: „Au fost multe faze împotriva noastră”

Titularul de la FCSB acuză arbitrajul după meciul cu Rapid: „Au fost multe faze împotriva noastră”

Mihai Popescu, fundașul central de la FCSB, a acuzat arbitrajul după remiza cu Rapid, scor 0-0. Mihai Popescu e de părere că „centralul” Radu Petrescu a judecat fazele în favoarea Rapidului. Stoperul roș-albaștrilor a fost însă mulțumit de rezultat, având în vedere că FCSB a jucat cu om în minus din minutul 36, când Dawa a fost eliminat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor